fbpx

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Via Twins No: 23

Çankaya/Ankara

10:00 - 18:30

6 Gün

Sıkça Sorulan Sorular

DM Akademi’de Merak Ettikleriniz

Sistemimiz uzaktan eğitim sistemidir. Uzman kadromuz ve Eğitim danışmanlarımızca takip edilen eğitim sürenizi kayıt işlemleriniz gerçekleştirildikten sonra tarafınıza sms ile iletilen kullanıcı adı ve şifrenizle dilediğiniz saatte ve zamanda derslerinizi evinizden, işinizden , yolculuk esnasında; telefon tablet ya da bilgisayarınızdan takip edebiliyorsunuz. Derslerinizi tamamladıktan sonra online sınav sistemi üzerinden almış olduğunuz eğitimin sınavına katılarak başarılı olmanız durumunda sertifikanızın sigortalı kargo şirketi ile adresinize teslim edilmesiyle sonlanan bir sistemdir.

Eğitimler etkileşimli eğitim pdf modülleri ve videolardan oluşmaktadır. Gün,saat ve yer sınırı olmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitime başlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Tekrar etmek istediğinizde videoları başa alarak tekrar izleyebilirsiniz.

Sertifikalar; Üniversite  tarafından onaylanıyor. Sertifika detaylarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimlerde başarı sertifikası alabilmek için sınava girmeniz gerekli.

Sınavlar online şeklinde internet üzerinden yapılıyor, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve ek ücret ödemeden sınava katılabilirsiniz.

Almaya hak kazandığınız sertifikalarınızın imza süreci sonlandığında  belirttiğiniz adrese anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile sigortalı bir şekilde tarafınıza kargolanır.

Resmi onaylı sertifikalar; bilginizi belgelemenizi ve özgeçmişinize güç katarak iş başvurularınızda bir adım öne geçmenizi sağlar.

Eğitimler, İşiniz ile ilgili yeni bilgiler öğrenerek donanımınızı genişletip mevcut işinizde kariyer yapmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra alan dışı ve farklı alanlara yönelmek ek gelir elde etmek ya da bu farklı alanlarda uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır.

Eğitim programları, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitimleri izleyip tekrar edebilirsiniz.

Online Sertifikalı eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İLETİŞİM

ARAYIN