fbpx

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Via Twins No: 23

Çankaya/Ankara

10:00 - 18:30

6 Gün

İş Dünyasına Girmeden Önce Önerilerimiz
10 Mart 2020
Yazar:

İş Dünyasına Girmeden Önce Önerilerimiz

İş Dünyasına Girmeden Önce Önerilerimiz

Eğitim bilindiği gibi günümüzde sorumluk sahibi kişilerin kendini sürekli geliştirmesi için alınan tedbirdir. Tüm dünya ülkeleri tarafından geniş kapsamlı üzerinde durulan konudur. PGM Akademi eğitim ve reklamcılık alanında düzenli olarak açılan kurslarla başarısını arttırmaktadır. Yine ders içerikleri ve kaliteli sunumlarıyla iş dünyasına girmeye hazırlanan kişilere beklenti ve ihtiyaçları karşılayacak personel yetiştirmektedir. Eğitimli birinin işe alınması mı daha kolay, yoksa deneyimli birinin işe alınması mı daha kolay derseniz, günümüzde eğitimden yana olunduğu görülmektedir. Bu sebeple gerekli olan yeterlikleri kazanmak için kuruluşumuzdan eğitim alabilirsiniz.

İş Dünyasında Eğitim Aranılan Bir Özellik Midir?

DM Akademinin uzaktan eğitim destekleme programlarıyla sınıf içinde ders işlemeden videoları satın alarak başarılı olmanız halinde sertifika vermektedir. Bu sebeple ister işyerinden isterseniz evden izleyebileceğiniz dersler günümüzde en çok tercih edilen uzaktan eğitim kolaylığı ile desteklenmektedir. Kurumumuz herkes tarafından rahatça ulaşılabilen eğitim sistemi ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bunun için alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerimizle iş dünyasında ihtiyacınız olan tüm bilgi, belge ve dokümanlarla eğitim vermeye devam etmektedir.

Kaliteli Eğitimler İle Sertifika Sahibi Olun

Sürekli gelişen ve kendini yenileyen DM Akademi ile sizlerde iş dünyasına katılmadan önce tanışabilir. İstediğiniz alanda eğitim alabilir ve bu eğitimler ile aranılan tüm kriterleri sertifikanızla iş yerine sunarak kanıtlayabilirsiniz. Her işletmenin gelişime açık olduğu unutulmamalıdır. Bu anlamda kendinizi yenileyerek, eğitimlerle zengin bilgi ve becerilere ulaşarak dinamik bir personel olabilirsiniz.

Paylaşın:

Comment (1)

  1. Ahmet

    22 Mar 2020 - 03:33

    Güzel bilgiler paylaşmışsınız, teşekkür ederiz.

Comments are closed.

ARAYIN