fbpx

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Via Twins No: 23

Çankaya/Ankara

10:00 - 18:30

6 Gün

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI:

 

Gizlilik politikası www.akademi.gedik.edu.tr web sayfasında bulunan ve kursiyer kaydı oluştururken onayladığınız KVKK bilgilendirme metni kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında düzenlenen aydınlatma metni doğrultusunda düzenlenmiştir.

 

  1. Gedik Akademi internet sitesinde paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle istemlerinizin yerine getirilmesi ve ardından size daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla kullanılır. Gedik Akademi internet sitesinde paylaşmış olmanız halinde adınız ve soyadınız ve e-posta adresiniz gibi şahsi verileriniz veri tabanımıza kaydedilir ve İstanbul Gedik Üniversitesi.’nin (Gedik Akademi) gizlilik politikasına uygun olarak korunur. Şahsi bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan paylaşılmak koşuluyla kayıt altına alınır. Şahsi bilgilerinizi paylaşmanız ve bu duruma izin vermeniz durumunda, bilgileriniz, Şirketimizin pazarlama etkinlikleri çerçevesinde müşteri ilişkileri yönetiminde ve pazarlama etkinlikleri gibi sebeplerle kullanılır. Fakat bilgilerinizin sonrasında pazarlama ve diğer etkinlikler sebebiyle işlenmesini istememeniz halinde 0850 numaralı telefondan  Gedik Akademi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek veya www.akademi.gedik.edu.tr de bulunan KVKK bilgilendirme metninde bulunan adımları takıp ederek bilgilerinizi silinmesini isteyebilirsiniz.
  2. Gedik Akademi kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgilerin güvenliğinin sağlanmasıyla beraber gizliliğinin korunması için en üst düzeyde özeni göstermekte, gerekli tüm tedbirleri almakta ve bu bilgileri, azami güvenlik altında saklamaktadır.
  3. Gedik Akademi, kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgileri, ilgili mevzuata ve Şirket politikalarına uygun şekilde ve üstte belirtilen koşullarda saklar ve işler.
  4. Gedik Akademi bünyesinde bulundurduğu tüm personelin de gizlilik politikasına uygun hareket etmeleri ve bu konuya ilişkin gerekli duyarlılığı göstermesini temin etmek amacıyla gereken tedbirleri almaktadır.
  5. İşbu politikada bulunan taahhütler Gedik Akademi’nin internet sitesi yoluyla sunulan bilgiler açısından geçerlidir. Bu sitede, başka internet sitelerine bağlantı (link) verilmesi halinde, bağlantı (link) verilen internet sitelerinin gizlilik prensipleri ve kullanım koşulları geçerli olmakla birlikte ilgili internet sitelerinin ziyaret edilmesi sebebiyle doğabilecek zararlardan Gedik Akademi mesul değildir.
  6. Gedik Akademi, gizlilik politikasına ilişkin prensiplerin, güncel tutulması, ilgili mevzuata uygun hale getirilmesi ve Şirket politikaları açısından revize edilmesi kapsamında bu politikada belirtilen ve düzenlenen konuları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Online Sertifikalı eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İLETİŞİM

ARAYIN